Reference

Eva Karasová 

Arha - studium zdraví a relaxace, referenceO Freebody a Janě Exnarové jsem se dozvěděla od svého známého v roce 2010. Kdyby nebylo toho okamžiku, kdy jsem mu zoufalá zavolala po pětitýdenní neúspěšné léčbě vyhřezlé plotýnky, byla bych dnes po komplikované operaci. Tehdy jsem absolvovala standardní rehabilitaci a navštěvovala ortopeda. Celé dny jsem proležela a nemohla se o sebe téměř postarat. Jakýkoliv pohyb pro ně byl bolestným utrpením, udělat pár kroků po bytě mě stálo vyčerpání a trvalo věky. Nemohla jsem se ohnout, otočit, zvednout nohy... V práci byli ze mne nervózní, kdy opět nastoupím, a to mi samozřejmě nepřidalo. V době, kdy jsem skoro rezignovala, mi kamarád řekl, že mu pomáhá metoda MFK, kterou Jana Exnarová provádí. Tak jsem se objednala. Neuvěřitelné je, že po týdnu jsem začala chodit a po 10 dnech jsem šla opět do práce. Můj stav se dostal do normálu zhruba po 2 měsících. Od té doby si ve Freebody udržuji svou kondici. Zajdu sem jednou za měsíc, i když mi nic není. Beru to jako prevenci, která je podle mne účinnější než jiné techniky.

Kateřina Steinerová 

 Arha - studium zdraví a relaxace, referenceK Janě Exnarové a metodě MFK jsem se dostala přes doporučení. Trápilo mě občasné znecitlivění paže a taky velké bolesti zad. Vzhledem k mé profesi muzikálové herečky a lektorky swingu a stepu, mě bolesti velmi omezovaly. Po zhruba třech týdnech intenzivní léčby u Jany Exnarové jsem se dostala do skvělé formy. Musím přiznat, že tato metoda rehabilitace udržuje mé tělo v dobré kondici, i když mám extrémní zátěž, což bývá dost často. Výhodou je, že MFK působí i jako prevence a dokáže tak předejít i vážnějšímu zranění či onemocnění, posílí imunitu a zrelaxuje. MFK je skvělá metoda péče o tělo a dohromady s přístupem Jany tvoří tým, bez kterého už bych se neobešla.

Mgr. Petr Exnar  

Arha - studium zdraví a relaxace, referenceV roce 1999 jsem měl úraz a jen díky péči mé ženy jsem s bolestí zad neskončil na operačním sále. O deset let později v roce 2009 jsem na jaře absolvoval pražský maraton a zhruba týden na to se mi při ohýbání pro věci do auta znovu zablokovala záda. Nemohl jsem si zavázat ani tkaničku u bot. V tu dobu žena začínala s počítačovou metodou MFK, na mě jí vyzkoušela a mě zachránila. Po čtyřech terapií bolest zcela odezněla. Dnes se díky tomu, že se občas stanu klientem mé ženy,  cítím paradoxně  lépe, než před lety. Za to jí patří velký dík.